250 tysięczny pasażer linii Ryanair w Lublinie

2
2088
Egzotyczne wakacje

ryanair_logo22 października w Porcie Lotniczym Lublin obsłużony został 250 tysięczny pasażer Ryanair – linii nr 1 w Polsce. Szczęśliwym małym pasażerem został ośmioletni Antonio Lal Fonseca podróżujący z mamą Ewą z Londynu do Lublina. Antonio otrzymał upominki od Portu Lotniczego Lublin oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii Ryanair.

Irlandzkiego przewoźnika reprezentowała Pani Katarzyna Gaborec-McEvoy, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Ryanair na Europę Środkowo-Wschodnią. Wśród pytań od dziennikarzy nie mogło zabraknąć tych dotyczących nowych połączeń. Przewoźnik wypowiadał się ostrożnie o takiej ewentualności, choć Pan Ireneusz Dylczyk, dyrektor handlowy PLL stwierdził, iż siatka Ryanaira z naszego lotniska będzie się powiększać. Od Pani Katarzyny dowiedzieliśmy się również, iż średnie wypełnienie samolotów przewoźnika na połączeniach z Lublina wynosi dużo ponad 90%. Sam rozwój naszego lotniska nazwała ogromnym sukcesem i powodem do dumy.

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję została ogłoszona wyprzedaż biletów w cenach zaczynających się już od 79 pln z/do Lublina w grudniu i styczniu 2016. Oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku 26 października (do północy).

Zapraszam do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć oraz filmiku z dnia dzisiejszego.

2 KOMENTARZE

  1. Tak się zastanawiam po co ten show w wykonaniu Ryanaira, przy nie okrągłej liczbie pasażerów. Najpierw zabiera połączenia teraz przyjeżdża świętować 250000 pasażera praktycznie przy jednym połączeniu do Londynu? W innych portach zwiększa liczbę połączeń a nam mówi że ma za mało samolotów. Ciekawe czy w niedzielę też zrobi wielki pokaz z powodu powrotu Dublina. Ryanaira zamiast robić coś takiego powinien ogłosić choćby jedne dodatkowe połączenie, tak jak zrobił to w Rzeszowie.

Leave a Reply