Do Rzymu z Lublina na majówkę

0
1133
Egzotyczne wakacje

Wraz z pojawieniem się nowej strony Portu Lotniczego Lublin dowiedzieliśmy się o ciekawej inicjatywie jaką podjął PL Lublin. Czy marzy się Wam spędzenie weekendu majowego w romantycznym Rzymie z odlotem prosto z Lublina ? Jeśli na to pytanie odpowiedzieliście twierdząco to mam dla Was interesującą propozycję.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Lubelszczyzny , Port Lotniczy Lublin zainicjował działania mając na celu uruchomienie połączeń lotniczych do Rzymu. W efekcie prowadzonych rozmów z przewoźnikami lotniczymi zostanie przygotowana oferta przewozowa.

Dokładamy starań, aby cena netto biletu nie przekraczała poziomu 900 złotych za lot w obie strony. Warunkiem powodzenia całego przedsięwzięcia, będzie jednak uzyskanie 100% wypełnienia samolotu.

Pierwszy rejs planujemy wykonać 27 kwietnia a rejs powrotny w dniu 1 maja. Druga grupa pasażerów wylatywałyby z lotniska Lublin w dniu 1 maja i wracała w dniu 5 maja.

rzym_1484

Wszyscy zainteresowani propozycją proszeni są o wysyłanie zgłoszeń rezerwacyjnych na adres mailowy rzym@airport.lublin.pl. W zgłoszeniu należy podać następujące dane:

 

  1. Imię i nazwisko
  2. Numer telefonu
  3. Planowana data wylotu i powrotu (sobota lub środa)

Leave a Reply