Do Warszawy polecimy ponownie od września

0
1822
Egzotyczne wakacje

Polskie Linie Lotnicze LOT wraz z początkiem września przywracają bezpośrednie połączenia z Warszawy do Lublina. Dogodny rozkład pozwoli pasażerom z regionów skorzystać z szerokiej oferty europejskich połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT, w tym wybranych rejsów #LOTnaWakacje, które pozostaną w ofercie przewoźnika także we wrześniu.

Połączenia ze stolicy do Lublina zaplanowano 6 razy w tygodniu, także od 1 września według następującego rozkładu:

LO 3969 WAW-LUZ        23:10-23:55      poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela                      

LO 3970 LUZ-WAW        05:40-06:30      poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota

 

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast Europy i świata. Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znów możliwość dotarcia z Lublina – z jedną tylko przesiadką w Warszawie – między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli – mówi Andrzej Hawryluk, Prezes Portu Lotniczego Lublin.

 

 

 

Dla zapewnienia pasażerom możliwości bardziej elastycznego zarządzania rezerwacją, LOT wprowadził nowe taryfy Flex Plus, obejmujące m.in. bezpłatną zmianę terminu wylotu (do 48h przed wylotem) i opcję zwrotu biletu w ciągu 24h od zakupu.

Bilety na połączenia LOT-u, m.in. do Bydgoszczy i Lublina są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, m.in. na lot.com.

Leave a Reply