Dzień otwarty na lotnisku – 1 grudnia

6
1898
Egzotyczne wakacje

Dokładnie za 2 tygodnie czyli 1 grudnia rozpocznie się dzień otwarty na terenie lubelskiego lotniska. Oprócz możliwości obejrzenia  i sfotografowania jego zakamarków dla odwiedzających przewidziano liczna atrakcje i konkursy : min. losowanie darmowych biletów lotniczych w obie strony na wybrane połączenia obsługiwane przez Port Lotniczy Lublin. Dzień otwarty potrwa w godzinach od 10 do 16, na teren lotniska będzie można dostać się specjalnymi autobusami (mają kursować m.i.n. z Lublina, Chełma i Zamościa)

6 KOMENTARZE

 1. Warto by także wysłać autobusy na północ województwa lubelskiego, np. do Łukowa, Białej Podlaskiej, Radzynia oraz do niedalekich Siedlec, Garwolina, Zwolenia. Ludzie z tych miast korzystają głównie z lotnisk w Warszawie. Promocja lotniska Lublin na tamtych terenach na pewno by się opłaciła. Szkoda, że tylko Zamość, Chełm, ale dobre i to.

 2. to informacje odnośnie darmowego transportu maja jeszcze zostać doprecyzowane – te 3 miasta podano jako przykłady powinno być ich więcej

 3. jest już pełna lista (można też przyjechać własnym autem)

  Pierwszy kurs z Lublina, parking przy hali MOSIR, o godz. 9:30, natomiast ostatni o godz. 15:30.
  Pierwszy kurs z przystanku przy hali odlotów terminalu lotniska o godz. 10:00, natomiast ostatni o godz. 16:00.

  • Chełm: godz. 9 z parkingu obok Hotelu Kamena, ul. Armii Krajowej 50

  • Krasnystaw: godz. 9.40 z ul. Szkolnej 21 (baza PKS)

  • Kraśnik: godz. 9.15 z ul. Lubelskiej 47 (Dworzec Autobusowy)

  • Puławy: odjazd o godz. 9 z ul. Hauke-Bosaka 1 (MOSiR)

  • Świdnik: godz. 9.45 z ul. Wyszyńskiego 15 (natomiast jadące co pół godziny z Lublina autobusy MPK zatrzymają się na dwóch przystankach przy ul. Racławickiej)

  • Zamość: godz. 9 z parkingu na ul. Partyzantów 8 (obok PZU)

 4. Dzień otwarty lotniska – to jakiś żart i kpina z mieszkańców Lublina !!!!!!!!. 40 min. stania w korku , a później 20 min na piechotę, żeby dostać się do lotniska i coś zobaczyć w tłumie błąkających się ludzi i poszukujących jakiś atrakcji – ( brak głównej drogi dojazdowej – w trakcie realizacji ??? ). Kompletny chaos i brak organizacji ruch, brak możliwości zaparkowania, wszędzie kolejki. Zmarnowane po południe i duże rozczarowanie samym lotniskiem, no może oprócz kolejki, fajny pomysł. Ale reszta prezentuje się bardzo słabo w porównaniu z innymi lotniskami w Polsce. Marne wykończenie, kupę blachy i rur i wyciągów nad głową. Cieszę się bardzo z lotniska,bo mieszkam w Lublinie, ale z mojej strony i mojej rodziny – duże rozczarowanie – wygląd, wielkość, funkcjonalność – adekwatny do ściany wschodniej – bieda !!!!!!!!

Leave a Reply