Eurolot zawiesza działalność – tracimy Gdańsk i Mediolan

6
1576
Egzotyczne wakacje

W dniu dzisiejszym spółka Eurolot poinformowała na swojej stronie internetowej, że od 1 kwietnia 2015 roku zawiesza wszystkie rejsy własne. Niestety dla naszego lotniska oznacza to utratę popularnych połączeń do Gdańska i Mediolanu.

Pełna treść oświadczenia firmy:

Szanowni Państwo, Drodzy Pasażerowie, pragniemy poinformować, że od 1 kwietnia 2015 roku zawieszamy wszystkie nasze rejsy własne, realizowane jako Eurolot. Ze względu na Państwa, naszych Pasażerów, zobowiązujemy się wykonać zaplanowane rejsy do 31 marca 2015 roku włącznie. Pasażerowie, których rejsy nie zostaną zrealizowane po tym czasie, otrzymają 100-procentowy zwrot kosztów zakupionego biletu lub – w miarę możliwości – bezkosztową zmianę rezerwacji na przelot innym przewoźnikiem. Z każdym z Państwa będziemy się kontaktować indywidualnie. Przepraszamy za niekomfortową sytuację związaną ze zmianą Państwa planów podróży. Zrobimy wszystko, aby cały proces zmian rezerwacji przebiegał szybko i sprawnie. Postaramy się jak najszybciej przekazać Państwu kolejne szczegóły dotyczące rezerwacji – do dyspozycji jest nasze Call Center pod numerami: 801 801 740 i +48 22 275 87 40. Zapewnimy z naszej strony pełne i profesjonalne wsparcie. Dzisiaj wprowadzamy również w naszym systemie rezerwacyjnym tzw. stop booking czyli brak możliwości rezerwacji i zakupu biletów na wszystkie rejsy Eurolotu po 31 marca 2015 roku. Dziękujemy Państwu za wszystkie wspólne podróże na pokładach Eurolotu. Z lotniczym pozdrowieniem, Zarząd i Pracownicy Eurolot S.A.

6 KOMENTARZE

  1. no to pora zamknąć lotnisko

    zresztą był to naiwny pomysł polityczny że w lublinie może być lotnisko

    Zwrócić dotację, pociągnąć do odpowiedzialności polityków i zamknąć coś co nie ma prawa bytu

  2. W tych komentarzach pachnie “hejtowaniem”. No to odpowiem tak: “to należałoby zamknąć wszystkie lotniska,które od razu nie przynosiły zysku, czyli większość portów lotniczych w Polsce”. Podajecie przykład RZE. Tylko zastanówcie się najpierw ile lat istnieje port lotniczy Rzeszów Jasionka (co najmniej 40) i ile PAX odprawiają? Zaledwie 600.000 rocznie. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Natura nie znosi próżni. Pojawią się nowi przewoźnicy w LUZ, którzy zastąpią Eurolot. LUZ istnieje dopiero 2 lata i odprawił już prawie 400 tysięcy pasażerów. NIe jest to wcale taki zły wynik.

Leave a Reply