Glasgow poniżej 100 pln w marcu

5
1753
Egzotyczne wakacje

Korzystając z bardzo taniego połączenia węgierskiego przewoźnika linii Wizz Air proponujemy Wam po raz kolejny możliwość spędzenia przedłużonego weekendu w Szkocji tym razem w marcu. W tytułowej cenie odbywacie podróż korzystając z członkostwa w klubie WDC zabierając na pokład jedynie mały bagaż podręczny. Proponowany termin na odbycie wycieczki do Glasgow to 3 marca 2017 (piątek) – 6 marca 2017 (poniedziałek). Poniżej znajdziecie zrzut ekranu z rezerwacji oraz okno wyszukiwania noclegu w serwisie Booking.

screenshot_20161114-180228Booking.com

5 KOMENTARZE

  1. Glasgow to daleki kierunek i kosztowny dla przewoźnika, a niskie ceny świadczą że obłożenie nie jest za dobre, np. w listopadzie waha się w granicach 150 zł, nie wiem czy to się im opłaca i czy po nowym roku nie zostanie 1 raz w tygodniu do wiosny

    • chyba wiem i analizuje co może się wydarzyć a nie jestem takim bezmózgowcem ja ty. Wizzair pozostawił tylko w piątki Glasgow od stycznia do marca

      • Właśnie pojawiły się kolejne cięcia od stycznia do marca w Glasgow. A do czerwca w Barcelonie. Pozdro dla tych co mówili jak to będzie w przyszłym roku cudownie.

  2. Mają dopłaty. Gdyby nie dopłaty to cena biletu przy pełnym samolocie musiałaby oscylować w okolicach 300 zł. Wtedy dopiero rynek by pokazał czy połączenie ma sens.

Leave a Reply