Lato w Chorwacji z Lublina

0
1869
Egzotyczne wakacje

Na te informacje przyszło czekać nam bardzo długo – miło nam przekazać o ogłoszeniu przez linie WizzAir nowej trasy będącej świetnym pomysłem na wakacje.

Połączenia z Lublina do Splitu zostanie uruchomione latem 2021 roku. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Ceny zaczynają się już od 129 złotych*.

 

Nowe trasy z Polski zostaną otwarte w czerwcu 2021 roku. Na każdej z nich loty będą odbywać się po 2 razy w tygodniu. Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Chorwacji.

 

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Linia Wizz Air stworzyła nową, stale uaktualnianą mapę kierunków WIZZ, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń WIZZ można latać. To również źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży – możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

 

NOWE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

 

TRASA DNI CENY OD* DATA ROZPOCZĘCIA
LUBLIN – SPLIT czwartek, niedziela 129 PLN 13 czerwca 2021

Leave a Reply