LOT wprowadza codziennie połączenie do Warszawy z Lublina

0
1991
Egzotyczne wakacje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LOT Polish Airlines zwiększają częstotliwość rejsów na trasie Lublin – Warszawa do 7 w tygodniu. Od sezonu Lato 2019, który rozpoczyna się 31 marca połączenie będzie obsługiwane codziennie. Dodatkowe rejsy będą uruchomione we wtorki i soboty.

Dzięki dodatkowym rejsom możecie zaplanować podróż do wielu miast w Polsce, Europie i Ameryce Północnej CODZIENNIE w dogodnym rozkładzie, z krótką przesiadką na Lotnisko Chopina.

Korzystając z oferty LOT Polish Airlines bez problemu dolecicie z Lublina do:
Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Paryża Berlina, Kopenhagi, Sztokholmu, Budapesztu, Wiednia, Frankfurtu, Nowego Jorku, Toronto, Moskwy, Brukseli i innych miast w ofercie LOT Polish Airlines. W bezkonkurencyjnym czasie, w dobrych cenach i – co najważniejsze – wylatując z lokalnego lotniska blisko domu!

Codzienne połączenie LOT Polish Airlines to doskonała alternatywa dla tych z Was, którzy obecnie dojeżdżają do Warszawy na podróż z przewoźnikami “tradycyjnymi”. Dzięki dogodnemu połączeniu skomunikowanemu z innymi połączeniami LOT Polish Airlines unikacie uciążliwych dojazdów i czasochłonnej odprawy na zatłoczonym lotnisku. Macie gwarancję przesiadki lub w razie zakłóconych rejsów opiekę LOT Transfer Center w zorganizowaniu dalszego odcinka podróży. Bagaż odprawiany jest raz w Lublinie i odbierany w porcie docelowym. Podczas odprawy otrzymujecie karty pokładowe na wszystkie odcinki podróży.

Zachęcamy do wypróbowania nowego połączenia podczas planowania Waszej kolejnej podróży, która pierwotnie miała rozpoczynać się i kończyć na lotnisku w Warszawie.

Rezerwacje: www.lot.com

Leave a Reply