LUZ bazą dla ukraińskich lotów czarterowych

0
1280
Egzotyczne wakacje

Istnieje spora szansa, iż Port Lotniczy Lublin wzbogaci się o nowe zaskakujące połaczenie czarterowe. Do takich wniosków możemy dojść po lekturze wiadomości z ukraińskiego portalu UTG.net.ua. Opierając się na jego treści wynika, iż trzech ukraińskich touroperatów zamierza zorganizować połączenia czarterowe z Lublina do Albanii, Czarnogóry, Barcelony oraz Korfu.

– Organizator wycieczek Alf rozpocznie swój program czarterowy do Czarnogóry na lotnisko Tivat 30 czerwca. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele;
– touroperator „TPG” oferuje od 2 lipca własny czarter do Albanii, lotnisko w Tiranie. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu, w środy i soboty;
– touroperator “Feeria” dąży do przywrócenia dwóch miejsc docelowych jednocześnie: od 5 lipca loty touroperatora będą latać na grecką wyspę Korfu, lotnisko Korfu, a od 8 lipca – do Barcelony w Hiszpanii. Oba programy czarterowe będą uruchamiane raz na 11/12 dni.

Połączenie ma być obsługiwane samolotami należącymi do Ukraine International Airlines a wycieczki dla obywateli naszego sąsiada mają być sprzedawane wraz z transportem na lubelskie lotnisko. Na chwilę obecną nic nie wiemy o możliwości zakupu biletów przez obywateli Polski. Tak szybko jak takie informację uda nam się potwierdzić przekażemy je naszym czytelnikom.

Za udostępnienie informacji dziękujemy użytkownikowi wajher z forum SkyScraperCITY

Leave a Reply