Mieszane wieści odnośnie czarterów z Lublina

1
1429
Egzotyczne wakacje

Tym razem mam do przekazania dwie nowe wiadomości dotyczące wakacyjnych czarterów z Portu Lotniczego Lublin.

Niestety pierwsza z nich dotyczy odwołania przez Itakę lotów na Kretę. Biuro podróży tą decyzję tłumaczy niewielkim poziomem sprzedaży – loty do greckiej Chanii miały być realizowane z międzylądowaniem w Łodzi i w Lublinie. Wedle zapewnień PLL sprzedaż biletów na odcinku Lublin – Chania była porównywalna do ubiegłego roku więc wydaje się, że nie udało się sprzedać wycieczek z wylotem z Łodzi.

Tym samym z Portu Lotniczego Lublin w sezonie letnim 2016 turyści będą mogli od 20 czerwca wyruszyć tylko do bułgarskiego miasta Burgas. Przypominamy, iż wczasy w Bułgarii można kupić w lubelskim biurze podróży Watra Travel a oferty wypoczynku zaczynają się od 1550 pln.

Dodatkowo linie lotnicze Small Planet realizujące to połączenie umożliwiają również zakup samych biletów lotniczych na trasę Lublin – Burgas na swojej stronie internetowej w cenie już od 39€ za osobę. Dla wszystkich osób, które decydują się na takie rozwiązanie Port Lotniczy Lublin przygotował promocyjny kod zniżkowy o treści LUBLIN2016. Dzięki niemu zostanie naliczona zniżka w wysokości 10€ za osobę za odcinek (w jedną stronę). UWAGA liczba kodów jest ograniczona więc należy się śpieszyć z ich wykorzystaniem. Kod należy wprowadzić u góry strony pod wyborem ilości i rodzaju pasażerów w polu “Czy masz kupon promocyjny?”

13344724_1352200594806617_6122166395272224101_n
Kod należy wprowadzić u góry strony pod wyborem ilości i rodzaju pasażerów w polu “Czy masz kupon promocyjny?”

1 KOMENTARZ

  1. Łódź ma autostradę do Warszawy i dlatego wszyscy wybierają lotnisko Chopina z dużo większą siatką połączeń charterowych (w tym last minute) a nie lotnisko Łódź Lublinek. Ponadto jak “last minute” to tylko z Warszawy. Dlatego mniejsze porty, takie jak LZJ czy LUZ nie mogą zarobić na tym interesie.

Leave a Reply