Neckermann ogłasza czartery z Lublina na sezon 2020

0
1533
Egzotyczne wakacje

Internetowy serwis Dziennika Wschodniego donosi o pojawieniu się w ofercie biura podróży Neckermann wakacyjnych ofert z wylotem z Lublin Airport w sezonie 2020.

W systemie rezerwacyjnym touroperatora można już znaleźć loty do Antalyi w Turcji. Rejsy miałyby odbywać się raz w tygodniu w środy. Samolot tureckich linii Corendon Airlines ma lądować w Lublinie o godz. 10.30, a w powrotnym kierunku startować o 13. Loty mają być wykonywane od 10 czerwca do 7 października przyszłego roku.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców naszego regionu, którzy nie kryli swojego niezadowolenia z powodu braku czarterów w obecnym sezonie. Dodatkowo biuro zapowiada również uruchomienie drugiego “wakacyjnego” kierunku – Bułgarii. Rejsy do bułgarskiego kurortu miałyby być wykonywane od 12 czerwca do 11 września a godziny i dni odlotów pojawią się w najbliższym czasie na stronie internetowej Neckermanna.

Na koniec warto dodać, iż w przypadku obydwu miejsc tour operator planuje sprzedaż biletów w formule czarter mix (możliwość wykupienia samych biletów lotniczych bez pakietu pobytu).

 

Leave a Reply