Neckermann zapowiada czartery z Lublina na sezon lato 2019

0
1839
Egzotyczne wakacje

Firma Neckermann jako pierwsza zapowiedziała uruchomienie sprzedaży wycieczek w sezonie lato 2019 z wylotem samolotem z Portu Lotniczego Lublin. Do dyspozycji podróżnych przygotowano w przedsprzedaży 14 hoteli na terenie Chorwacji. Z systemu rezerwacyjnego biura możemy się również dowiedzieć, iż oferowane wycieczki będą dostępne w terminach od 1.05 do 31.08.2019.

Niestety przy próbie potwierdzenia rezerwacji system biura podróży wyrzuca błąd o dziwnej treści unknown XPCT error (e99), co uniemożliwia skuteczne złożenie zamówienia – sprawę zgłosiliśmy już do Neckermanna i mamy nadzieję, iż usterka zostanie szybko usunięta.

Nie są to loty bezpośrednie, zazwyczaj z przesiadką w Monachium, ale pasażerowie odprawią się w Lublinie, tu także nadają bagaż na całą podróż. Godziny przesiadek zostały tak dopasowane, by nie czekać zbyt długo na kolejny lot – informuje Magdalena Plutecka, rzecznik prasowy Neckermann Podróże.

na chwilę obecną oferta z Lublina obejmuje 14 hoteli na terenie Chorwacji – klik w obrazek automatycznie wyszukuje oferty

Jeśli oferta biura podróży zainteresowała Was i nie możecie się już doczekać na wczasy z wylotem z Lotniska Lublin to dokonując rezerwacji w terminie 30.11.2018 możecie otrzymać szereg korzyści o czym poniżej :

Tylko do 30.11.2018 kup wymarzoną ofertę na wakacje Lato 2019 w najniższej cenie i z dodatkowymi korzyściami. Dokonaj wyboru spośród ponad 3000 hoteli w okresie przedsprzedaży. Oprócz zniżek sięgających nawet -60%, zniżek dla dzieci i ofert specjalnych, dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy dodatkowy 2% rabat do rezerwacji. Dodatkowo, tylko teraz przy rezerwacji oferty na Lato 2019 każdy Klient może skorzystać z przysługujących prezentów:
• bezpłatny parking przy lotnisku GRATIS!
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
• rabat dla przyjaciół polecających naszą ofertę!

W celu uzyskania prezentu prosimy o kontakt pod adresem promocja@neckermann.pl w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od dnia założenia rezerwacji.

Leave a Reply