Nowe połączenie z Lublina do Barcelony z Small Planet

4
1877
Egzotyczne wakacje

Linie lotnicze Small Planet ogłosiły nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Od 29 grudnia 2016 roku z Lublina będzie można polecieć do Hiszpanii. Rejsy do Barcelony, będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. Już w tym tygodniu bilety pojawią się̨ w systemie rezerwacyjnym na stronie www.smallplanet.aero. IMG_2213

Połączenie obsługiwane będzie przez samolot Airbus A320, który z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godzinie 16:30 (w czwartki) / 17:30 (w niedziele), a w Barcelonie wyląduje o19:25 (w czwartki) / 20:25 (w niedziele). Loty powrotne z Barcelony przewidziane są̨ na godzinę̨ 20:15 (w czwartki) / 21:15 (w niedziele) z lądowaniem w Porcie Lotniczym Lublin o 23:10(w czwartki) / 00:10 (w poniedziałek). Jest to pierwsze połączenie Small Planet Airlines dostępne w 3 klasach rezerwacyjnych w tym w klasie Premium oferującej najwyższą jakość obsługi porównywalną z klasą biznes u przewoźników tradycyjnych.

Aktualizacja 25.08.2016 – Już od dzisiaj możecie skorzystać ze zniżki na lotach do Barcelony wpisując kod promocyjny BARCELONA2017 na stronie przewoźnika, liczba kodów ograniczona.

FireShot Screen Capture #143 - 'Small Planet Airlines' - www_smallplanet_aero_pl_rezerwacja-biletw_5209

4 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak to będzie rozwiązane. Czy będzie można polecieć tylko z Lublina do Warszawy i z powrotem??? A jeśli tak to za ile??? Cena biletu zadecyduje o tym, czy taka opcja połączenia się sprawdzi. Zagadką jest też to, czy ludzie z Lublina będą latać z LUZ do Barcelony, czy też wybiorą przypuszczalnie nieznacznie tańszą opcję z dojazdem do WAW i wylotem z Warszawy do Barcelony innymi liniami..Oczywiście ściskam kciuki za to , aby to połączenie wypaliło! Przyszłość pokaże!

  2. UWAGA – pojawiły się kody rabatowe na zakup biletów do Barcelony – podczas rezerwacji należy wpisać następujący kod BARCELONA2017

Leave a Reply