Nowe szaty lataniezlublina.pl

0
1853
Egzotyczne wakacje

Od uruchomienia strony Latanie z Lublina minęło już ponad 5 lat i uznałem, iż jest to czas najwyższy na odświeżenie wyglądu witryny. Jak już zapewne zauważyliście w przeciągu ostatnich dni trwała przebudowa, której efekty możecie podziwiać w całej okazałości. Starałem się oprócz aspektów wizualnych poprawić czytelność i dostępność ciekawych treści na stronie. Polecam zwrócić uwagę na rozwijane menu górne z wpisami dotyczącymi galerii oraz taniego latania oraz nowe informacyjne elementy strony takie jak mapka połączeń, popularne posty oraz redakcja poleca. Sam proces modernizacji przebiegł całkiem gładko nie licząc rozesłania blisko 100 powiadomień o nowych treściach za co chciałbym serdecznie przeprosić naszych czytelników – ich ręczne usuwanie między innymi z FB było dla mnie wystarczająca nauczką na przyszłość :).

Gorąco zachęcam do komentowania i zgłaszania uwag odnośnie nowych funkcjonalności, które oczywiście postaram się w miarę możliwości uwzględnić podczas ostatnich szlifów strony w najbliższych dniach.

Składam również podziękowania dla wszystkich czytelników dzięki którym strona cieszy się taką popularnością. Pozdrawiam również serdecznie wszystkich naszych “fanów” na profilu Facebooka, których liczba niedawno przekroczyła 6000 osób.

Przy okazji tego wydarzenia chciałbym przedstawić kilka mam nadzieję interesujących faktów odnośnie strony :

  • Pierwszy wpis na stronie opublikowany został 28 marca 2012 a więc na pół roku przed rozpoczęciem działalności Portu Lotniczego Lublin
  • Na stronie do tej pory opublikowano ponad 400 wiadomości
  • Na stronie znajduje się blisko 60 galerii
  • Liczba fanów naszego profilu na serwisie Facebook niedawno przekroczyła liczbę 6000 osób
  • Liczba filmów udostępnionych w serwisie Youtube przez Latanie z Lublina wynosi 115 sztuk
  • Autor strony od momentu uruchomienia Portu Lotniczego wykonał 20 startów i lądowań na LUZie

Leave a Reply