Ryanair rozpoczął sprzedaż biletów na wydarzenia kulturalne

0
1175
Egzotyczne wakacje

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair przyzwyczaiły nas do sprzedaży wielu dodatkowych usług i produktów za pośrednictwem swojej strony związanych z lataniem. Nikogo już nie dziwi możliwość dokupienia ubezpieczenia dla podróżnych bądź też najmu samochodu albo hotelu przy okazji rezerwacji biletów lotniczych.

Jak się okazuje przewoźnik wciąż poszukuje nowych możliwości zarabiania czego efektem jest uruchomienie pod koniec 2017 roku serwisu do sprzedaży biletów na wydarzenia kulturalne (koncerty, przedstawienia) oraz sportowe odbywające się na terenie Wielkiej Brytanii.

Dzięki współpracy z firmą Coras uruchomiona została specjalna witryna za pomocą której zarejestrowani użytkownicy Ryanaira mogą dokonywać rezerwacji na wyżej wymienione imprezy w niskich cenach. Warto podkreślić, iż serwis posiada polską wersją językową oraz umożliwia płatność w polskiej walucie.

Osobiście gorąco zachęcam do wybrania się na któreś z wystawianych na londyńskim West Endzie przedstawień. Zapewniają one wyjątkowe przeżycia jak również umożliwiają dodatkowo naukę języka co jest szczególnie ważne dla dzieci, które taki wyjazd zapamiętają naprawdę na długo (sprawdzone w praktyce – więcej w relacji z rodzinnej wycieczki z Londynu)

Leave a Reply