Small Planet podsumowuje czartery w sezonie 2017 i zapowiada niespodziankę w 2018

0
2103
Egzotyczne wakacje

Na łamach Dziennika Wschodniego opublikowany został artykuł podsumowujący sezon czarterowy w PLL w 2017 roku. Linia lotnicza Small Planet ogłosiła, iż z wakacyjnych lotów z Lublina skorzystało prawie 5000 pasażerów co jest wynikiem lepszym od poprzedniego roku.

Przypomnijmy, iż przewoźnik w tym roku oferował połączenie do Burgas oraz do Heraklionu w formule czarter-mix (część biletów dostępna w wolnej sprzedaży a pozostała zarezerwowana pod biura podróży), niestety z braku wystarczającej ilości chętnych nie udało się uruchomić zaś lotów do Barcelony.

Szczególną popularnością cieszyły się loty do Bułgarii w związku z tym Small Planet już teraz zadeklarował uruchomienie tego kierunku w sezonie 2018 i to w podwójnym wymiarze (loty dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki). Jak już informowaliśmy bilety na wycieczki do Bułgarii z Lublina w sezonie 2018 są już dostępne w sprzedaży.

Przed rozpoczęciem sezonu lato 2018 czeka nas jeszcze uruchomienie nowego połączenia w sezonie zimowym do włoskiej Werony obsługiwanego w terminie od 23 grudnia do 24 lutego.

Przewoźnik szykuje też jedną nowość w sezonie letnim 2018 , ale szczegółów jeszcze nie ujawnia.

To będzie ciekawa propozycja, na tej trasie z Polski jeszcze nie latamy

Jeśli macie swoje typy na nowe wakacyjne połączenie podzielcie się nimi w komentarzach.

Leave a Reply