Small Planet rezygnuje ze startu połączenia do Werony

0
2651
Egzotyczne wakacje

Jak donosi serwis internetowy Dziennika Wschodniego linie czarterowe Small Planet ogłaszają anulowanie uruchomienie połączenia z Lublina do Werony. Przypomnijmy, iż połączenie miało być realizowane raz w tygodniu w terminie od 23 grudnia do 24 lutego w formule czarter-mix – część biletów dostępna w wolnej sprzedaży a pozostała ilość zarezerwowana dla biur podróży. Kierunek miał w założeniu służyć mieszkańcom naszego regionu w realizacji wyjazdów narciarskich.

Tomasz Ostojski z firmy Small Planet potwierdza:

Anulujemy wszystkie loty do Werony – Zainteresowanie było znikome. Poza okresem, w którym wypadają ferie, rezerwowano po kilka miejsc na lot.

 

Wszyscy pasażerowie, którzy wykupili bilety na to połączenie dostaną propozycję lotów alternatywnych na pokładach samolotów Small Planet lub alternatywne połączenia u innych przewoźników.  Linia lotnicza przeprasza pasażerów za wszelkie niedogodności.

Niestety decyzja przewoźnika nie jest dla nas wielkim zaskoczeniem – po uruchomieniu lotów do Mediolanu przez linie easyJet i to 2 razy w tygodniu bardzo ciężko było konkurować i walczyć o pasażerów planujących zimowy wypoczynek w rejonie północnych Włoch.

To już drugi raz kiedy linie Small Planet zmuszone są odwołać start połączenia z Portu Lotniczego Lublin – poprzednim razem taki los spotkał kierunek do Barcelony.

Leave a Reply