Statystyki kwietnia opublikowane

8
1718
Egzotyczne wakacje

Na stronach Portu Lotniczego Lublin opublikowano najnowsze statystyki operacyjne. Po kwartale rozczarowań jeśli chodzi o wyniki odprawionej ilości pasażerów czwarty miesiąc w tym roku przyniósł znaczącą poprawę. W kwietniu w Porcie Lotniczym Lublin przewinęło się 33 350 osób co stanowi wzrost na poziomie około 3 procent w stosunku do roku ubiegłego.

 [visualizer id=”3830″] 

Liczba operacji lotniczych w kwietniu wyniosła 409 sztuk co stanowi wzrost na poziomie ponad 6,5 procent w porównaniu do roku 2016.

 [visualizer id=”3829″] 

8 KOMENTARZE

  1. Powoli, ale jednak w górę. Dobry wynik, mając na względzie to, że lotnisko Chopina wciąż zabiera dużą część paxów LUZ z powodu lepszych godzin wylotu i wielu opcji połączeń lotniczych.

  2. Dublin, być może tak, ale brakuje z Lublina bezpośrednich połączeń do wielu innych stolic państw w Europie, a niekiedy nie da się dobrze zgrać ze sobą czasów odlotów z przesiadką przez Monachium. Szkoda, że połączenie via Monachium z LUZ jest ustawione raczej pod loty transatlantyckie do USA itp. Zapomniano jednak trochę o dużych miastach w Europie, jak Paryż, Madryt, Lizbona, Rzym, Mediolan, Berlin, Budapeszt itp.

  3. Ale widząc statystyki styczeń 16 i styczeń 17, luty 16 i luty17, marzec 16 i marzec 17 to wielki spadek a tylko kwiecień 2017 wypada trochę lepiej ze względu na Wielkanoc.

  4. Ale widząc statystyki styczeń 16 i styczeń 17, luty 16 i luty 17, marzec 16 i marzec 17 to wielki spadek a tylko kwiecień 2017 wypada trochę lepiej ze względu na Wielkanoc. Tak więc jest to nieuzasadniony optymizm.

Leave a Reply