Wizz Air ogłasza 20 % zniżkę na loty na polskich trasach tylko 29 marca

4
1259
Egzotyczne wakacje

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza jednodniową 20-procentową obniżkę cen na rezerwacje biletów na wszystkie połączenia z i do Polski. Promocja obowiązuje na bilety zakupione dziś, 29 marca 2016 r. (do północy). Pasażerowie rezerwujący dziś loty do dowolnej z 55 destynacji dostępnej w polskiej siatce połączeń Wizz Air, mogą cieszyć się cenami jeszcze niższymi niż dotychczas i korzystać z 20-procentowej zniżki. Promocja ta jest następstwem sukcesu ostatnich ofert zniżkowych dla członków klubu Wizz Discount Club.

wizz_20

 

4 KOMENTARZE

  1. Wizz Air Wizz Airem ale dlaczego tylko dla lublina Ryanair nie załadował do zimowego rozkładu Dublina? Żeby się nie okazało że Dublin był tylko na jeden sezon.

  2. Możliwe. Wcześniej coś mówili, że nie mają wolnego samolotu na zimę. Być może jest coś na rzeczy z tym Dublinem. Szkoda, żeby nie było. Uważam, że RyanAir trochę sobie odpuścił walkę o pasażera z LUZ. Kiedyś był też Liverpool, a teraz pewny jest tylko Londyn Stansted.

    • tak na zimę nie mają samolotu, to tylko takie gadanie, mniej rotacji więcej samolotów na ziemi. Np w Rzeszowie od sezonu zimowego otwierają nowe połączenie do Berlina.

Leave a Reply