Wizz Air uruchamia nową politykę bagażową

0
1403
Egzotyczne wakacje

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, wprowadziła nową politykę bagażową pozwalającą pasażerom na podróżowanie z jedną, bezpłatną sztuką większego bagażu podręcznego. Pasażerowie będą uprawnieni do zabrania jednego bagażu podręcznego o wymiarach 55x40x23cm i wadze maksymalnej 10kg. Ten rodzaj bagażu będzie zawarty w cenie biletu. Pasażerowie będą także mogli wnieść na pokład towary zakupione w strefie bezcłowej lotniska po kontroli bezpieczeństwa.

Klientom zainteresowanym wniesieniem dodatkowego bagażu podręcznego, usługa WIZZ Priority umożliwia zabranie na pokład małego bagażu (o maksymalnych wymiarach 40x30x18 cm). Bagaż musi zmieścić się pod siedzeniem. Usługa gwarantuje pasażerowi, że jego bezpłatny bagaż podręczny (55x40x23cm) będzie umieszczony w kabinie samolotu. WIZZ Priority pozwala na uniknięcie kolejek w czasie boardingu i zapewnia pierwszeństwo wejścia na pokład (usługa WIZZ Priority jest także dostępna dla pasażerów korzystających z WIZZ Go, WIZZ Plus oraz WIZZ Privilege Pass).

Johan Eidhagen, członek zarządu ds. marketingu w Wizz Air, powiedział: ”Zadowolenie pasażerów WIZZ jest dla nas priorytetem, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom wprowadziliśmy bezpłatny bagaż podręczny do każdego biletu Wizz Air. To kolejny przykład zaangażowania Wizz Air w dostarczanie klientom najwyższej jakości usług od momentu dokonania rezerwacji biletu WIZZ do chwili wylądowania w wybranym miejscu docelowym. Nasza załoga czeka na naszych dotychczasowych oraz nowych klientów na pokładach samolotów WIZZ.”

Leave a Reply