Wizz Air zaprasza na lot w nieznane

0
1397
Egzotyczne wakacje

Marzysz o przeżyciu prawdziwej przygody i wyruszyć w nieznane ? Wizz Air szuka śmiałków, którzy zdecydują się wziąć udział w 3 dniowej wyprawie do nieokreślonej lokalizacji z Londynu na pokładzie swojej maszyny. Brzmi interesująco nieprawdaż ?

Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest opublikowanie swojego wyjątkowego zdjęcia na Instagramie i oznaczenie go tagami #GETLOSTWITHWIZZ, @wizzaircom. Fotka ma przedstawiać Wasze niesamowite i niezapomniane chwilę spędzone podczas podróży.

Dodatkowo konieczne jest również dokonanie rejestracji na specjalnej stronie – chętni muszą się pośpieszyć gdyż termin na zgłaszanie prac mija za 3 dni – 13 lipca o północy.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 27 lipca a wylot w nieznane będzie miał miejsce 2 sierpnia z lotniska Londyn Luton. Każdy ze szczęśliwców będzie miał możliwość zabrania ze sobą 1 towarzysza – koszty zakwaterowania oraz podróży w całości zostaną pokryte przez linie lotnicze.

Wszystkim naszym czytelnikom przypominamy, iż Wizz Air realizuje codzienne połączenia z Portu Lotniczego Lublin do londyńskiego lotniska Luton więc o dotarcie do miejsca wylotu nie musicie się martwić.

Leave a Reply