Wizz Air zmienia zasady przewozu bagażu podręcznego

0
1228
Egzotyczne wakacje

Węgierski przewoźnik Wizz Air dokonał dosyć niespodziewanie zmian zasad przewożenia bagażu podręcznego – tylko pasażerowie z wykupioną usługą Wizz Priority będą mogli zabrać ze sobą na pokład swój bagaż podręczny.

Od chwili obecnej tylko bagaż podręczny mniejszy niż 40x30x18 cm będzie mógł zostać zabrany na pokład samolotu, ale musi on zostać umieszczony pod siedzeniem. Należy pamiętać, że tylko jedna taka torba podróżna jest dozwolona na pasażera. Pozostały bagaż podręczny wszystkich pasażerów, którzy nie wykupili usługi Wizz Priority, zostanie umieszczony w luku bagażowym samolotu i będzie można go odebrać przy taśmie bagażowej na lotnisku docelowym.

Poniżej znajdziecie komentarz linii do tego faktu :

Celem zmiany jest zminimalizowane opóźnień związanych z upychaniem przez pasażerów bagażu podręcznego w schowkach oraz zwiększenie satysfakcji pasażerów, a także danie im jasnych wytycznych dotyczących polityki bagażowej. Strategia firmy opiera się na utrzymaniu maksymalnie niskich cen przy jednoczesnym daniu pasażerom możliwości dostosowania podróży do swoich potrzeb i płacenia tylko za te usługi, które są im potrzebne

Leave a Reply