Wywiad z włodarzami Portu Lotniczego Lublin

5
1431
Egzotyczne wakacje

pytpanW miniony piątek TVP Lublin wyemitowała wywiad z Panem Jackiem Sobczakiem – przew. RN Portu Lotniczego Lublin, członkiem Zarządu Województwa Lubelskiego i Panem Krzysztofem Wójtowiczem – prezes Portu Lotniczego Lublin. Podczas wywiadu poruszane były kwestie związane ze ostatnimi stratami 2 połączeń z oferty Ryanaira. Podano również prognozy w ilości obsłużonych pasażerów na rok 2014 – wedle założeń ma ich być około 230 tysięcy. Wzrost w porównaniu do roku 2013 ma zostać wykonany poprzez zwiększony ruch czarterowy oraz nowe wciąż nie ujawnione połączenie. W wywiadzie po raz kolejny podkreślono, iż Port Lotniczy Lublin jest inwestycją długofalową a efekty jego pracy i rozwoju będą widoczne w okresie minimum pięcioletnim.

Pełna treść wywiadu dostępna jest pod tym linkiem.

5 KOMENTARZE

  1. W poprzednim wpisie “czytelnik” podawał 100000 teraz 150000 ciekawe czy ma brodę tak jak ten “ekspert od wypadków lotniczych”.

  2. a jakie to ma znaczenie czy 100 000 czy 150 000 czy nawet 190 000, to wszytko to porażka, lotów ubywa i jakoś nie wierze by ich przybyło tyle ile ich ubyło

  3. Jeżeli mamy się liczyć w kraju to musimy mieć to lotnisko, nie tylko dla lotów rejsowych. Trzeba założyć różowe okulary i trzymać kciuki bo tyle nam zostało.

Leave a Reply