Z Lublina do Wrocławia od czerwca

2
1233
Egzotyczne wakacje
Wrocław Collage - Wikipedia
Wrocław Collage – Wikipedia

Od kilku tygodni docierały do nas informacje o planowanym nowym połączeniu krajowym. Jak donosi GW w dniu jutrzejszym ma zostać ogłoszone rozpoczęcie lotów z Lublina do Wrocławia. Miałoby ono być obsługiwane przez linie Eurolot a kursy mają się rozpocząć już w połowie czerwca.

Aktualizacja : Bombardiery Q400 z 78 miejscami na pokładzie będą pokonywać tę trasę we wtorki (wylot z Wrocławia o godz. 15.20, a z Lublina o 16.55), czwartki (godz. 15.40 i 17.15), piątki (odpowiednio godz. 12.35 i 14.10) i niedziele (9.05 i 11.25). Pierwszy lot we wtorek 24 czerwca.

Rozkład lotów został tak ułożony, aby pasażerowie mogli łatwo przesiąść się do samolotów lecących do Brukseli, Paryża czy Zurychu.

O starcie nowego połączenia oraz jego szczegółach poinformowali na wspólnej konferencji prasowej w dniu jutrzejszym Pan Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, i Pan Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

2 KOMENTARZE

  1. no rzeczywiście to zachodni kierunek, lepiej niech zmienią godziny lotu z lublina do gdańska bo nie będzie takiego obłożenia jak rok temu , bo kto zechce z dziećmi lecieć o godzinie 22 do gdańska. myślałem że to będzie jakiś wizzair duży samolot do zachodniego miasta

  2. Jeśli chodzi o Gdańsk, ma być dodatkowe, trzecie połączenie w tygodniu. Aktualnie godziny rzeczywiście są nieciekawe 😉 Jutro poznamy szczegóły. A nowy Wizzair, jeśli się pojawi, to nie wcześniej niż w październiku, w sezonie zimowym

Leave a Reply