30% zniżki na wszystkie loty od Wizz Aira

0
2522
Egzotyczne wakacje

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie, uruchomiła dzisiaj 30%* obniżkę cen biletów na wszystkie loty. Promocja obowiązuje na bilety zakupione w dniu 16 lipca 2021r w na stronie wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ . Wszyscy, którzy zarezerwują loty do wybranego z miejsc w siatce połączeń Wizz Air będą mogli skorzystać z 30% zniżki i cieszyć się jeszcze niższymi cenami biletów na wszystkie loty rozpoczynające się do 31 lipca włącznie.

W promocyjnej ofercie WIZZ z Lublina znajdują się zarówno wakacyjny kierunki takie jak: Burgas oraz Split oraz połączenia standardowe Eindhoven, Oslo, Doncaster oraz Londyn Luton.

Ponieważ wymagania wjazdowe zmieniają się w zależności od kraju, Wizz Air sprawił, że pasażerowie mogą łatwiej niż kiedykolwiek sprawdzić obowiązujące zasady podróży w kraju docelowym, dzięki ulepszonej Mapie Planowania Podróży. Oznaczona kolorami mapa, która jest teraz dostępna także na urządzeniach mobilnych, jest codziennie automatycznie aktualizowana i zawiera listę kontrolną wymagań dotyczących testów, kwarantanny i certyfikatów w poszczególnych krajach. Wizz Air również zaleca, aby pasażerowie sprawdzali oficjalne rządowe strony internetowe kraju docelowego w celu znalezienia dalszych informacji, sprawdzenia akceptowanych dokumentów oraz potwierdzenia wszystkich obowiązujących wymogów dotyczących podróży.

Rezerwacji lotów można dokonać na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Aby zachować spokój, pasażerowie mogą rezerwować bilety wraz z pakietem ubezpieczenia podróżnego linii, który obejmuje ubezpieczenie COVID-19** i Wizz Flex. Dzięki WIZZ Flex, pasażerowie mogą bezpłatnie odwołać swój lot do 3 godzin przed wylotem i natychmiast otrzymać 100% kwoty rezerwacji w punktach WIZZ.

Leave a Reply