40 ukrytych Złotych biletów już dzisiaj ląduje w Lublinie

0
1356
Egzotyczne wakacje

Już za 2 godziny w Lublinie rozpocznie się akcja rozdawania darmowych biletów na trasie Lublin – Monachium przez linie BMI Regional. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem należy udać się pod niżej opisane miejsca gdzie o konkretnej godzinie pojawią się przedstawiciele linii lotniczych BMI Regional, których rozpoznać będzie można po charakterystycznej tabliczce ze złotym biletem. To oni, szczegółowo wyjaśnią zasady konkursu i będą czuwali na przebiegiem jego realizacji. Każdy uczestnik może wygrać tylko jeden bilet. Fundatorem nagród są linie lotnicze BMI Regional. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie przewoźnika.

Lokalizacja 1 – godz. 13:30
Wskazówka: Centralny punkt akademickiej części miasta. Z cokołu spogląda tam polska Noblistka, a na ławeczce czeka pierwszy rektor sąsiedniego uniwersytetu.

Lokalizacja 2 – godz. 14:30
Wskazówka: Nowo odrestaurowany punkt miasta. W letnie wieczory można tam obejrzeć pokaz fontann multimedialnych.

Lokalizacja 3 – godz. 15:30
Wskazówka: Legenda głosi, że w tym miejscu swój obóz rozbił Leszek Czarny, a dla uczczenia zwycięstwa ufundował kościół, z którego do dzisiaj zostały tylko fundamenty, będące miejscem licznych koncertów i imprez plenerowych.

Lokalizacja 4 – godz.16:30
Wskazówka: Na dziedzińcu tego budynku urzędowali polscy królowie, gdy przybywali do Lublina. To także tutaj zawarto Unię Lubelską.

Leave a Reply