5 edycja badania na najbardziej oczekiwane połączenia z PLL

5
1708
Egzotyczne wakacje

Port Lotniczy Lublin już po raz piąty zaprasza internautów do wzięcia udziału w sondzie na najbardziej oczekiwane połączenia z Lublina. Przy wskazywaniu nowych kierunków proszę wziąć pod uwagę miejsca które zostały przez Was odwiedzone w ciągu ostatniego roku.

klik w obrazek przenosi na stronę sondy

Dziękujemy, że jesteście z nami i aktywnie tworzycie i komentujecie działalność Portu Lotniczego Lublin.
To przede wszystkim dzięki informacjom od Was przygotowujemy oferty i zachęcamy przewoźników do uruchamiania tras z i do Lublina.

Dzięki Waszym odpowiedziom w ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadzono do sprzedaży 6 nowych tras z Lublina (Liverpool, Monachium, Tel Awiw, Kijów, Barcelona, Heraklion).

Podobnie jak w poprzednich edycjach sondy, pytamy o to, który kierunek, jest przez Was najbardziej oczekiwanym połączeniem lotniczym, którego jeszcze brakuje w rozkładzie lotów z Lublina. Tą informację sondujemy na podstawie danych o miejscu, do którego podróżowaliście najczęściej w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety na ten temat.
Będziemy również wdzięczni za udostępnienie linka do tej ankiety swoim znajomym, którzy również mogą być zainteresowani połączeniami lotniczymi z Lublina.

Dziękujemy i do zobaczenia na LUZie!

 

5 KOMENTARZE

  1. Witam Serdecznie!! Najbardziej oczekiwane przeze mnie połączenie to Lublin- Malmo….Juz od 6 lat muszę kursować z Warszawy. Mieszkam w Szwecji ale czesto latam do synów, Rodziny i Przyjaciół do Lublina. Z Malmo to dla mnie najkrótsze polączenie. Chciała bym częściej latać do Polski i nie tracić aż tak dużo czasu bo samoloty powrotne mam o bardzo wczesnej porze.Nie ma mozliwości by z lublina dojechać do Warszawy gdy samolot wylatuje o 7.20.. Trzeba jechać na lotnisko o 2 lub 3 w nocy.Ktoś musi zawieść.Dlatego co raz rzadziej bywam w Polsce. Może dało by radę przynajmniej jakieś samoloty puścić raz w tygodniu. To chyba daleka przyszłość ale mam nadzieje że kiedyś…….Pozdrawiam

Leave a Reply