Czarne chmury nad Dublinem

8
1652
Egzotyczne wakacje

Dzięki informacjom od czytelników strony zostaliśmy poinformowani o niepokojących zmianach w systemie rezerwacyjnym firmy Ryanair. Dotyczą one “sztandarowego” połączenia irlandzkiego przewoźnika na trasie Lublin – Dublin. Na chwilę obecną ostatnim terminem na który możliwy jest zakup biletów jest 29 marca (wedle doniesień od czytelników jeszcze wczoraj możliwy był wybór połączeń na kwiecień).

Mamy nadzieję, iż jest to tylko chwilowa przerwa w sprzedaży związana z nanoszeniem nowej siatki – choć prawdę mówiąc w przeszłości takie zmiany oznaczały likwidację połączenia. Dla naszego lotniska utrata tego połączenia byłaby sporym ciosem – przypomnijmy, iż jest ono realizowane we wtorki i w soboty. Dodatkowo jak donosi serwis pasazer.com również na podstawie zmian w systemie rezerwacyjnym w dniu dzisiejszym doszło również do skasowania połączenia z Wrocławia do Paryża Beauvais

O komentarz w tej sprawie zwróciłem się już do przedstawiciela firmy Ryanair Pani Katarzyny Gaborec i jak tylko go otrzymam poinformuje Was w oddzielnym wpisie.

Select - Ryanair.com

8 KOMENTARZE

  1. Świadczy to o tym że na tej trasie lata stosunkowo mało osób, bo do Londynu zostaje przywrócony kierunek w niedziele a likwiduje się Dublin, taki sam los może czekać Mediolan eurolotu a także Gdańsk, w zimie za dużo osób na tym kierunku nie lata, wtedy pozostanie tylko Londyn bo z Oslo też różnie może być patrząc na wypełnienie samolotu.

    • Zupelnie sie nie zgodze odnosnie DUB. Oblozenie bylo bardzo dobre, ale tutaj niestety pewnie chodzi o brak umowy marketingowej. Do STN zostalo tak jak bylo(niedzielny lot zniknal w maju i czerwcu i nadal tak jest).

      • Trzeba skończyć z Ryanairem i szukać innych przewoźników, bo trzymanie się tego obłudnego przewoźnika i tak dobrze się nie skończy

  2. Jakie czarne chmury, Dublina już nie ma i nie będzie tak samo jak Liverpoolu, wątpię aby inny przewoźnik zdecydował się tam latać z Lublina.

Leave a Reply