Latanie po kraju dzięki połączeniu z Warszawą

5
1824
Egzotyczne wakacje

Uruchomienie “codziennego” połączenia z Lublina do Warszawy przez linie Eurolot począwszy od 26 października otwiera przed mieszkańcami naszego regionu niesamowite możliwości. Dzięki wprowadzeniu tzw. umowy code share możliwy jest zakup 1 biletu na podróż przesiadką poprzez system rezerwacji biletów firmy LOT.

W niniejszym artykule postanowiłem zaprezentować wszystkie 6 dostępnych dzięki temu rozwiązaniu połączeń krajowych z Lublina. Warto pamiętać, iż ilość kierunków, które realizuje LOT na trasach do miast w Europie wynosi około 23 – ich prezentację przesunę w czasie na publikację kolejnego wpisu na stronie.

Lublin – Poznań,

lub_pozLublin – Szczecin,

luz_szcz

Lublin – Gdańsk,

luz_gda

Lublin – Kraków,

luz_kra

Lublin – Katowice,

Lublin – Wrocław.

5 KOMENTARZE

  1. ceny dosyć wysokie jak na nasz rejon, wątpię aby znalazło się dużo chętnych na taki lot za taką cenę. Jeśli z lublina na bezpośredni lot np. do Wrocławia za kwotę 150 no może za 200 zł było tak mało chętnych to co mówić o sumie 380 czy 450. W cenie 400 zł można polecieć do Londynu czy Oslo w obie strony, a nawet do Mediolanu bezpośrednio z Lublina.

  2. Tylko, że nie każdy lata tylko do Londynu, Mediolanu czy Oslo.Jest cała gama innych miejsc w Europie do których z portu w Lublinie po prostu jednym lotem dostać się nie da. Trzeba albo jechać do Warszawy aby stamtąd lecieć, albo lecieć z przesiadką z LUZ przez WAW lub FRA. Tak chyba jest i będzie…niestety. Nadal też przegrywamy z Rzeszowem, który oferuje wciąż dużo więcej połączeń.

  3. Witam
    Chciałem właśnie wypróbować połączenie do Warszawy. Wybieram się do Frankfurtu w listopadzie wylot z Warszawy 7:05. Powrót z Frankfurtu do Warszawy 22:15. Aby teoretycznie dało się przesiąść – wiadomo – wszysko na jednym bilecie przez LOT -CS z Eurolot i Lufthansą. Ale jak się okazuje 30 min to za mało na przesiadkę pomimo iż bez bagażu lecę. Niestety widzę że czekają mnie 2 noclegi w Warszawie lub jazda po nocy samochodem…

Leave a Reply