Pierwszy samolot rejsowy wylądował

4
4258
Egzotyczne wakacje

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 13.40 na lubelskim lotnisku wyląduje pierwszy samolot. Będzie to maszyna należąca do linii Ryanair z Londynu. 5 minut po 14  zabierze zaś pasażerów w stronę powrotną. Zapraszam do śledzenia tego wydarzenia na mojej stronie oraz za pomocą darmowego narzędzia na stronie Flight Radar. Jeśli ktoś zamierza się wybrać w okolice lotniska dajcie znać w komentarzach. Lądowanie możecie też śledzić za pomocą kamer zainstalowanych na stronie www lotniska (o ile serwer wytrzyma zainteresowanie wszystkich chętnych).

Pełna galeria zdjęć

« z 2 »

[nggallery id=6]

Filmy ze startu:

Aktualizacja 14:25 – samolot linii RyanAir wystartował w drogę powrotną do Londynu

IMG_7249

Aktualizacja 13:31 – Pierwszy samolot rejsowy wylądował – emocje były przeogromne tak samo jak ilość osób w pobliżu górki.

IMG_7220

Aktualizacja 11:30 – pierwszy samolot rejsowy, który ma wylądować na lotnisku jest już w powietrzu – jego podróż możecie śledzić za pomocą narzędzia Flight Radar.

Lot ryanair
Lot o symbolu FR9524 jest już w powietrzu

Aktualizacja 10:00 – wylądował drugi samolot wyczarterowany Boeing 737 linii Enter Air z gośćmi z Warszawy.

IMG_7212

Aktualizacja 8:52 – pierwszy samolot już wylądował o godzinie 7:56 – była to maszyna An26. Był to samolot transportowy operatora Cargo firmy Exin, przyleciał z Katowic

Przypominam również, iż ze względu na uroczyste otwarcie wejście w dniu dzisiejszym do terminala będzie możliwe tylko dla pasażerów.

z13062784AA
Pierwszy samolot na płycie lotniska – An26 EXIN

 

4 KOMENTARZE

  1. Witam. Ja się wybieram. Liczę ze pogoda da mu wylądować od strony lasu i że ktoś nie wymyśli żeby ludzi zza ogrodzenia też przypadkiem zacząć wyganiac.

  2. było naprawdę fajnie choć zimnooo – przyjechałem jako 3-4 samochód i nie sądziłem, że będzie tylu chętnych – pozdrawiam wszystkich. obserwując sprzęty poniektórych można wpaść w niezłe kompleksy 🙂

Leave a Reply