Port Lotniczy Lublin zaprasza do wypełnienia ankiety podróżnych zainteresowanych przywróceniem połączenia do Szkocji

3
2457
Egzotyczne wakacje

Port Lotniczy Lublin pracuje nad przywróceniem połączenia z Lublina do Szkocji dlatego też zwraca się z apelem do wszystkich podróżnych zainteresowanych taką trasą o wypełnienie ankiety. Uprzejmie prosi również o pozostawienie kontaktu mailowego, dzięki czemu w przypadku udanych negocjacji z wybranym przewoźnikiem być może uda się uzyskać kody promocyjne na pierwsze rezerwacje, gdy połączenie pojawi się w sprzedaży dla zainteresowanych.

Podróżujesz do Szkocji?
Mieszkasz w Szkocji i odwiedzasz rodzinę i znajomych w południowo – wschodniej Polsce? Ta ankieta jest skierowana do Ciebie. Potrzebujemy więcej informacji o Twoich podróżach!

Wielu z Was komentując nasze posty wyraża swoje niezadowolenie z powodu zamknięcia trasy Lublin – Glasgow. Pamiętajcie, że decyzje podejmuje zawsze linia lotnicza, a nie lotnisko. Decyzje podejmowane są na podstawie oceny szeregu danych, z których część dostarczają zainteresowane połączeniem lotniska. Za część argumentów jesteście odpowiedzialni Wy poprzez dokonywanie takich a nie innych decyzji zakupowych (np. mniejsza ilość podróży zimą, wybór tańszej o 30 PLN oferty z innego lotniska itp.).

Link do ankiety – https://scotland.ankietka.pl

3 KOMENTARZE

Leave a Reply