Pożegnanie z Lufthansą

3
2378
Egzotyczne wakacje

W dniu dzisiejszym (27-10-2017) po raz ostatni gościliśmy na płycie naszego lotniska samolot rejsowy niemieckich linii Lufthansa obsługujący trasę Frankfurt – Lublin.

zegna2-compressorNiestety do chwili obecnej wciąż nie mamy informacji odnośnie nowego przewoźnika mającego kontynuować połączenia do Niemiec a przede wszystkim międzynarodowego portu przesiadkowego (tzw. huba). Mamy nadzieję, iż zgodnie z zapowiedziami Portu Lotniczego Lublin nastąpi to wkrótce.

Na pożegnanie z Lufthansą przygotowałem dla naszych czytelników filmik z lądowania maszyną tychże linii z maja tego roku autorstwa kolegi z pracy Wojtka, któremu serdecznie dziękuję za podzielenie się materiałem.

3 KOMENTARZE

  1. Żal, a można było sobie polecieć z Lublina do wielu miejsc w Europie i na świecie z fajną przesiadką na gigantycznym i świetnie oznakowanym lotnisku we Frankfurcie..Szkoda!

  2. z jednej strony szkoda… z drugiej – oby znalazł się w miarę szybko nowy przewoźnik obsługujący regularnie loty do Frankfurtu, który nie zażąda za bilet w jedną stronę minimum 500zł za jedną osobę! Jak to miała w zwyczaju Lufthansa…

    • w te tanie bilety to raczej bym nie wierzył na takim polaczeniu – albo loty na główne lotniska (huby) z code share drogimi liniami albo tanie linie latajace na pomniejsze lotniska i z przesiadkami na wlasna reke

Leave a Reply