Ruszyły loty do Antwerpii z Lublina

0
1952
Egzotyczne wakacje

W piątek 5 kwietnia z Lublina ruszyło połączenie do Antwerpii realizowane przez belgijski oddział linii lotniczych TUIfly. Rejsy wykonywane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki  samolotami Embraer 190 ze 112 miejscami na pokładzie.

 

W piątek samolot z pierwszymi pasażerami z Antwerpii wystartuje o 17:25, aby na lubelskim lotnisku samolot wylądować o 19:50. Wylot do Belgii planowany jest na 20:15, z lądowaniem o 22:50. Takie same godziny lotów obowiązują także w poniedziałki.

Połączenie z Antwerpią będzie doskonałym uzupełnieniem oferty lotów do krajów Beneluxu. Mam nadzieję, że będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno dla osób, które podróżują do Belgii do pracy, jak i w celach turystycznych –  mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

TUIfly Belgium jest częścią Grupy TUI, największej na świecie grupy turystycznej, posiadającej 6 własnych linii lotniczych ze 154 samolotami. Bilety można rezerwować na stronie www.tuifly.be oraz www.airport.lublin.pl

TUIfly z radością oferuje swoje usługi polskiej społeczności w Belgii. Dzięki lotom mogą oni  przylecieć do ojczyzny, aby odwiedzić znajomych i krewnych w nieco ponad dwie godziny. Równocześnie witamy wszystkich polskich turystów, którzy wybierają się, aby zobaczyć średniowieczne miasta naszego kraju i chcą spędzić tam wspaniały czas. Antwerpia, Brugia, Bruksela i Gandawa są na wyciągniecie rękimówi Piet Demeyere, rzecznik prasowy TUI.

Leave a Reply