Słodka zmiana na pokładach LOTu

0
1463
jak widać na załączonym zdjęciu LOT już wcześniej podejmował współpracę z producentem wafelków Grześki. Zdjęcie autorstwa Anna Zvereva z roku 2014
Egzotyczne wakacje

Od dnia dzisiejszego na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT dokonuje się zmiana w poczęstunku serwowanym pasażerom podczas lotu – wafelki Prince Polo zostają zastąpione Grześkami. Dla wielu podróżnych złoty batonik był nierozerwalnie kojarzy się lataniem – nic dziwnego gdyż na pokładach naszego narodowego przewoźnika był obecny nieprzerwanie od ponad 10 lat.

Jak donosi portal Rynek Lotniczy Grześki pojawią się w pierwszej kolejności na trasach średnio- i dalekodystansowych. Natomiast wafelki Prince Polo będą wykorzystywane już tylko na trasach krajowych do wyczerpania ich zapasów.

Oto komentarz Biura Prasowgo LOTu:

Produkt Goplany jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych wafelków w Polsce. Jego receptura nawiązuje do polskich tradycji cukierniczych. Jesteśmy przekonani, że nową propozycję docenią wszyscy nasi pasażerowie, w tym rosnąca liczba gości z zagranicy.

A jakie jest Wasze zdanie na temat tej zmiany ? Należycie do miłośników Prince Polo czy może wolicie Grześki ? 🙂

Leave a Reply