Wizz Air uruchamia promocję Pink Friday

0
2788
Egzotyczne wakacje

Kolejna linia lotnicza operująca z Lotniska w Lublinie ogłasza rozpoczęcie promocji z okazji Black Friday. Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, uruchamia specjalną promocję “Pink Friday” oferując 20%* zniżki na rezerwacje lotów dokonane do godziny 23:59, 24 listopada.

Pink Friday” to największa wyprzedaż w roku i doskonała okazja, aby z 20%* zniżką zarezerwować podróż do ulubionego miejsca wybierając spośród wszystkich kierunków w ofercie WIZZ.

Przypomnijmy, iż przewoźnik realizuje następujące połączenia z Lotniska w Lublinie : Eindhoven, Tel Awiw, Oslo, Sztokholm, Kijów, Doncaster, Liverpool oraz Londyn.

 

Promocja WIZZ, której nazwa “Pink Friday” nawiązuje do koloru malowania samolotu, po raz pierwszy obowiązuje na wszystkie loty bez ograniczeń czasowych. Dzięki “Pink Friday” sprytni amatorzy podróży będą mogli skorzystać z niskich cen. Promocja potrwa do 23:59 CET 24 listopada.

 

*20% zniżka obejmuje cenę biletu z podatkami i opłatami obowiązkowymi, ale nie zawiera opłaty administracyjnej. Promocja obowiązuje 24 listopada od 0:00 do 23:59 CET. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

Leave a Reply