Z Lublina do Wrocławia przez Oslo

2
1457
Egzotyczne wakacje

Część z czytelników pamięta zapewne ubiegłoroczny patent na dotarcie do Wrocławia z Lublina samolotem z przesiadką w Oslo. Jak donosi internetowe wydanie Gazety Wyborczej ta metoda znów jest możliwa do wykorzystania w poniedziałki i piątki.

Wylatując z Portu Lotniczego Lublin o godzinie 16:30 na lotnisku Torp Sandefjord (oddalonym od Oslo o 118km) zameldujemy się o godzinie 18:30. Z kolei z Norwegii wystartujemy o godzinie 21:35 aby ostatecznie zakończyć podroż we Wrocławiu o godzinie 23:30. Cała podróż zajmie nam więc około 7 godzin (nie wliczając czasu na odprawę na LUZie – około 1h). Ważnym elementem są również koszty takiej wyprawy, które mogą wynieść nawet od 68 pln (najniższa cena tylko z małym bagażem podręcznym).

LUZ-TRF-WRO

W artykule pojawiają się również inne ciekawe propozycje na “składanych” lotów krajowych z / do Lublina (poniedziałki i piątki).

– Gdańsk 10:40 → 12:10 – Oslo – Lublin 13:55 → 16:00

GDN-TRF-LUZ

– Lublin 16:30 → 18:30 – Oslo 21:50 → 23:20- Poznań

LUZ-TRF-POZ

Być może ktoś z Was odbył już taką podróż i chciałby podzielić się wrażeniami ?

2 KOMENTARZE

  1. Odbyłem i polecam, dla maniaków latania super sprawa. Do tego mam zakupione tez bilety na lot z Warszawy przez Oslo do Lublina, oraz z Katowic przez Oslo do Lublina- wszystko za 68 zł 🙂 w grudniu odbyłem wycieczkę Ryanairem z Lublina przez Londyn do Warszawy 🙂 ja wiem że to może się wydawać chore, głupie i bez sensu ale to ma swój urok – latać z Lublina lub do Lublina. Wiem że moi znajomi do Edynburga przez Londyn latają, a nawet do Hiszpanii ze Stansted lecieli. Mnie na takie zagraniczne wojaże póki co nie stać i latam po kraju z przesiadką za granicą 🙂

  2. A ja leciałem do Gdańska przez Luton – też za 68 zł 🙂 szkoda że bezpośrednio nie da się w takiej cenie lecieć … mógłby Eurolot czasami rzucić jakieś promo z biletami po 99 zł 🙁

Leave a Reply