Zaplanuj wakacje z Wizz Air – 15% zniżki w aplikacji

0
1771
Egzotyczne wakacje

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie, uruchomiła dwudniową 15%* obniżkę cen biletów na wybrane loty. Promocja obowiązuje na bilety zakupione w dniach 17-18 czerwca 2021r w aplikacji mobilnej WIZZ. Wszyscy, którzy zarezerwują loty do wybranego z miejsc w siatce połączeń Wizz Air za pośrednictwem aplikacji mobilnej będą mogli skorzystać z 15% zniżki i cieszyć się jeszcze niższymi cenami biletów.

 

W wyjątkowej ofercie WIZZ z Lublina znajduje się atrakcyjne wakacyjne kierunków takich jak: Burgas oraz Split.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Materiał wideo podsumowujący i objaśniający nowe zasady można obejrzeć tu: tutaj.

 

Ponadto pasażerowie mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze , które należy wypełnić przed podróżą.

 

Dodając WIZZ Flex do rezerwacji, pasażerowie mogą być pewni, że jeśli zmienią się okoliczności lub po prostu zechcą podróżować w innym terminie lub do innego miejsca docelowego, mogą zmienić rezerwację na dowolnie wybrany lot WIZZ.

 

Więcej informacji znajdziesz w aplikacji mobilnej WIZZ!

Leave a Reply