LOT zwiększa ilość lotów z Lublina do Warszawy

0
1079
Egzotyczne wakacje

Jak donosi portal Rynek Lotniczy nasz narodowy przewoźnik zwiększa ilość lotów krajowych w sezonie letnim. W związku z rosnącym popytem na rejsy krajowe LOT stopniowo zwiększa ofertę rejsów z Warszawy oraz między portami regionalnymi w Polsce, ilość połączeń z Lublina zostanie zwiększona do 2 dziennie. Dla naszego lotniska, które bardzo mocno ucierpiało na wskutek zawirowań na świecie związanych z epidemią wirusa COVID 19 to bardzo dobra wiadomość. Przypominamy, iż bezpośrednie połączenie z lotniskiem im. Chopina w Warszawie daje podróżnym możliwość wygodnego korzystania z bogatej siatki przewoźnika dzięki przesiadkom.

 

Do 27 marca loty odbywają się pięć razy w tygodniu. W poniedziałki, wtorki, czwartki dostępne są wyloty o 05:35. W sobotę rejs do Warszawy wylatuje o 12:55. Od 28 marca rozkład lotów będzie taki jak przed pandemią. Wyloty z lotniska w Lublinie w zależności od dnia odbywać się będą o 14:50 lub 15:10.

Od 2 maja flagowe linie lotnicze z Polski dodadzą drugą rotację w ciągu dnia. Pasażerowie będą mogli skorzystać od poniedziałku do piątku z porannego rejsu na Lotnisku Chopina, którego wylot przewidziano na godzinę 05:50. Rotacja wieczorno-poranna będzie odbywać się w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.

Leave a Reply