SONDA – twórz z nami nowe połączenia lotnicze z Lublina

14
2164
Egzotyczne wakacje

Wielokrotnie podczas lektury wiadomości w internecie dotyczących naszego lotniska natknęliście się na wpisy z propozycjami otwarcia nowych tras z Lublina. Skuteczność i sens takich  komentarzy jest bardzo niska jednak dzięki II edycji sondy dotyczącej połączeń lotniczych z Lublina organizowanej przez Port Lotniczy macie możliwość podzielić się informacjami o swoich podróżach z ostatnich 12 miesięcy. Te informacje zapewne posłużą do opracowania lepszej strategii marketingowej oraz zostaną przekazane do wiadomości linii lotniczych od których decyzji zależy otwarcie nowych tras.

Link do ankiety – sonda2.ankietka.pl

14 KOMENTARZE

  1. Czekamy z nierpliwoscia na polaczenie RZYM -LUBLIN przynajmniej 2 tazy w tygodniu..Wloska stolica i rzymska Polonia liczy na to, ze Raianair albo Wizzair postaraja sie jak najszybciej zadowolic stalych pasazerow, ktorzy zmuszeni sa latac do Warszawy lub Modlina 😉

  2. Z tym Paryżem to trochę będzie trudno bo mamy dziś loty do Charleroi Airport a to lotnisko jest oddalone od ewentualnego lotniska Paris Beauvais tylko o jakieś 250 km.

  3. Proponuję:
    Holandię – Amsterdam (1-2xtydzien). Francja – Paryż (1-2x). UK – Edynburg (2x), Birmingham (2x), Bristol (2x), Southampton (1x). Hiszpania – Barcelona (1x), Madryt (1x). Italia – Mediolan (1x), Rzym (2x), Południe Włoch (1x). Austria – Wiedeń (1x). Ukraina – Lwów (1x).

Leave a Reply