Wizz Air otwiera połączenie do Kijowa z Lublina

1
2395
Egzotyczne wakacje

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj otwarcie nowej trasy z Lublina do stolicy Ukrainy. Nowe połączenie WIZZ będzie działać od 25 sierpnia, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Bilety na nowe połączenia są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 89 złotych*.

Trasa Dni Data rozpoczęcia Cena od*
Lublin – Kijów poniedziałek, piątek 25 sierpnia 89 PLN

KIJÓW (IEV) – LUBLIN (LUZ)
Wylot z Kijowa: 13:10
Przylot do Lublina: 13:30

LUBLIN (LUZ) – KIJÓW (IEV)
Wylot z Lublina: 14:00
Przylot do Kijowa: 16:15

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością ogłaszamy dwie długo wyczekiwane trasy z Lublina i z Poznania do Kijowa. Wizz Air łączy obecnie stolicę Ukrainy ze wszystkimi swoimi sześcioma bazami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że dwie nowe trasy szybko zyskają popularność wśród naszych klientów. Z wciąż rozwijającą się siatką połączeń liczącą aktualnie ponad 150 tras z Polski, linia Wizz Air pozostaje zaangażowana w swoją działalność na rzecz polskich klientów oferując niskie ceny podróży lotniczych oraz najwyższy poziom usług.”

 

1 KOMENTARZ

  1. W sumie kierunek zapowiadany od dawna. Obiecywano, że ruszy jeszcze w zeszłym roku. Ale nawet dobrze się stało, że tak późno ogłoszony. Bo Wizz to jednak Wizz, a nie jakieś egzotyczne Bravo.

Leave a Reply