Linie Small Planet przekładają start połączenia do Barcelony

3
1582
Lublin

Czarterowe linie  Small Planet kolejny raz przekładają start połączenia do Barcelony z Lublina z maja na czerwiec. Zmniejszeniu uległa również częstotliwość lotów z 2 połączeń tygodniowo do 1. Na chwilę obecną start trasy planowany jest na 5 czerwca.

Komentarz LataniezLublina.pl :

Kolejne opóźnienie w starcie trasy jest najprawdopodobniej spowodowane problemami ze sprzedażą biletów co jednak może dziwić gdyż po pierwsze połączenie ma być realizowane w formule czarter mix (część biletów dostępna w wolnej sprzedaży dla osób indywidualnych a pozostała ilość zarezerwowana dla biur podróży organizujących wyjazdy grupowe). Po drugie samolot obsługujący trasę do Barcelony miał obsługiwać nie tylko pasażerów z Lublina (gdzie miał mieć międzylądowanie) ale również z Warszawy. Jako ostatni dodajmy do tego fakt, iż naszym zdaniem Barcelona jest idealnym kierunkiem całorocznym a nie typowo wakacyjnym i nie powinno mieć sytuacja iż konieczne jest przesunięcie jej uruchomienia na okres letni.

Wszystkie te argumenty wskazują, iż połączenie ma przed sobą wiele przeciwności, które mamy nadzieję uda się przezwyciężyć.

Lublin

3 KOMENTARZE

  1. Barcelona już praktycznie skasowana. Zamiast w maju rusza w czerwcu. Do tego raz w tygodniu. Przewoźnik niepoważny, zmienia już 4 czy 5 raz. A niektórzy chwalili jaka to fajna linia. Poza tym loty kończą się we wrześniu. A port podawał, że będzie to połączenie całoroczne, do dziś zresztą na mapie jest pokazane jako regularne.

  2. na komentarz xyz daruje sobie odpowiedz 🙂

    jeśli chodzi o zmiany rozkładu i startu połączenia widocznie linie na razie nie widza potencjału żeby mogło się to rozkręcić a szkoda przepada miedzy innymi długi weekend majowy 🙁 – zamiast tracić realne pieniądze latając na „pusto” wolą przekładać

    może okres wakacyjny pomoże – trzymam kciuki bo Barcelona jest fantastyczna i to przez cały rok

Leave a Reply