Relacja z oficjalnego otwarcia bazy linii WizzAir

1
2840
Egzotyczne wakacje

Zgodnie z zapowiedziami w dniu dzisiejszym miało miejsce oficjalne otwarcie bazy operacyjnej węgierskich linii lotniczych WizzAir w Porcie Lotniczym Lublin. Od dziś samolot Airbus A320 będzie stale stacjonował w Lublinie dzięki czemu na mapie połączeń z naszego lotniska pojawiły się kolejne kierunki takie jak: Donacaster Sheffield, Bruksela Charleoi oraz Glasgow. Bilety na nowe trasy dostępne są dla podróżnych już od 39 złotych.

Z tej okazji miała na terenie hali odlotów odbyła się uroczysta konferencja prasowa – szczególną uwagę polecam zwrócić na prezentację Pana Ireneusza Dylczyka, dyrektora handlowego PLL podsumowującego wszystkie efekty otwarcia bazy dla naszego regionu oraz przedstawiającego plany rozwojowe lotniska na najbliższe miesiące.

Prawdziwą gratką była z kolei możliwość podziwiania nowiutkiej i pięknej maszyny linii Wizz o numerze rejestracyjnym HA-LYS na płycie lotniska – zapraszam gorąco do obejrzenia galerii zdjęć oraz krótkiego filmiku podsumowującego dzisiejsze wydarzenie.

« z 2 »

1 KOMENTARZ

Leave a Reply