Spełnij marzenia o lataniu – relacja z wizyty we Flyspot

0
3423
wnętrze kabiny zostało odwzorowane w najmniejszych szczegółach
Egzotyczne wakacje

20160730_141018

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o lataniu jako skoczek spadochronowy bądź kapitan pasażerskiego statku powietrznego mam dla Was relację z miejsca w którym możecie spełnić obydwie te zachcianki.

Tym miejscem jest ośrodek Flyspot (zlokalizowany w podwarszawskich Morach) w którym znajduję się pionowy tunel o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory o dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 310 km/h dzięki czemu możliwe jest doznanie przyjemności swobodnego unoszenia się w powietrzu. Drugą z atrakcji w które wyposażony jest ten niezwykły obiekt  jest pierwszy w Polsce symulator Boeinga 737 w rozdzielczości 4k. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć oraz obejrzenia filmiku ze środka. Jeśli będziecie mieli dodatkowe pytania zapraszam do ich zadawania w komentarzach, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

oglądanie popisów w tunelu jest również bardzo ekscytujące
oglądanie popisów w tunelu jest również bardzo ekscytujące dla publiczności
po zakończonym treningu w sali video można samodzielnie zgrać materiał filmowy z 5 kamer - pamiętajcie o zabraniu ze sobą pendriva bądź dysku przenośnego
po zakończonym treningu w sali video można samodzielnie zgrać materiał filmowy z jego przebiegu z 5 kamer – pamiętajcie o zabraniu ze sobą pendriva bądź dysku przenośnego

 

kabina symulatora pasażerskiego Boeinga 737-800
wejście do kabiny symulatora pasażerskiego Boeinga 737-800

 

wnętrze kabiny zostało odwzorowane w najmniejszych szczegółach
wnętrze kabiny zostało odwzorowane w najmniejszych szczegółach

Garść przydatnych informacji:

Na koniec dodam jeszcze filmik z mistrzynią Świata Juniorów w akrobacji dowolnej w lataniu tunelowym oraz srebrną medalistką mistrzostw Wind Games 2016 niesamowitą Mają Kuczyńską dzięki której zainteresowałem się wizytą w Flyspot. Jeśli będziecie mieli szczęście (tak jak ja 🙂 być może uda Wam się ją spotkać i porozmawiać podczas wizyty w centrum.

Leave a Reply