Statystyki lipca już dostępne – kolejny rekord

4
1567
Egzotyczne wakacje

Port Lotniczy Lublin wraz z zakończeniem miesiąca opublikował na stronie internetowej statystyki dotyczące swojej działalności operacyjnej w lipcu. Nasze lotnisko wciąż utrzymuje imponujący wzrost jeśli chodzi o liczbę odprawionych pasażerów, ich liczba w ostatnim miesiącu wyniosła 39 221 osób co stanowi więcej o ponad 40 % w porównaniu do okresu w przednim roku. Jest to najwyższy wynik w całej historii działalności lubelskiego portu lotniczego.

Średnie wypełnienie samolotów w lipcu utrzymywało się na poziomie 91,5 proc.

 [visualizer id=”3389″] 

Liczba operacji lotniczych wyniosła zaś 370.

 [visualizer id=”3393″] 

4 KOMENTARZE

    • Zgadzam się, w zimie mogą pojawić się spadki, w następnym roku już takich wzrostów nie będzie, może jakieś minimalne, chyba że coś dodadzą ale nie sądzę aby to podniosło znacząco frekwencję podróżnych. Izrael wątpię, że ten kierunek będzie oblegany, może utrzyma się tylko dlatego że do niech dopłacą, Kijów raczej może tak szybko jak się pojawi zniknąć, nie wiem czy jest aż tak dużo chętnych do latania od nas do Kijowa i z Kijowa do Lublina, może się również zdarzyć że cos jeszcze skasują, wtedy zaczną się spadki, także w lecie. No chyba że lotnisko coś dopłaci jakiejś linii wtedy rzeczywiście przełoży się to na wzrost statystyk. Może ten rok był takim maksimum dla tego lotniska.

  1. to nie będzie kijow to będzie jakaś wiochna na Ukrainie z lotniskiem przypominającym pastwisko. nie wróże temu połączeniu jeśli nastąpi długiego bytu, obym się mylił.

Leave a Reply