Wzmożony świąteczny ruch w Porcie Lotniczym Lublin

0
1073
Egzotyczne wakacje

Najbliższe dni dla Portu Lotniczego Lublin będą bardzo pracowite. Ze względu na wzmożone zapotrzebowanie na loty, przewoźnicy zdecydowali się na dodatkowe rejsy w okresie świątecznym. Pasażerowie mogą korzystać ze specjalnych połączeń do Oslo, Dublina, Londynu (Luton), Londynu (Stansted), Doncaster Sheffield. Łącznie do 8 stycznia przewidzianych jest blisko 40 dodatkowych rejsów (przyloty i odloty).

autor Krzysiek Wiśniewski
autor Krzysiek Wiśniewski

Rozkład w okresie świątecznym znacznie się zmienił. W poniedziałki (do 4 stycznia) podróżni mogą skorzystać z dodatkowego lotu do Oslo. We wtorki (od 22 grudnia do 5 stycznia) ten sam przewoźnik oferuje specjalne loty z Lublina do Londynu (Luton). W środy (od 23 grudnia do 6 stycznia) Ryanair uruchomi świąteczne rejsy do Londynu Stansted.

W Wigilię i Sylwestra pasażerowie mają do dyspozycji dodatkowe loty do Doncaster Sheffield oraz do Londynu Stansted. W Nowy Rok zaplanowano loty do Oslo; Dublina oraz Londynu (Stansted). Z kolei w soboty (26 grudnia i 2 stycznia) pasażerowie będą mogli polecieć do Londynu Luton.

Aktualny informacje na temat wszystkich lotów znajdują się na stronach internetowych przewoźników oraz na stronie www.airport.lublin.pl.

Leave a Reply