Dwumilionowy pasażer w Porcie Lotniczym Lublin

0
1311
Egzotyczne wakacje

Port Lotniczy Lublin po zaledwie sześciu latach funkcjonowania lotniska obsłużył dwumilionowego pasażera. Jest nim Pani Weronika Sawa, która przyleciała 24 kwietnia z Eindhoven na pokładzie samolotu linii lotniczych Wizz Air.

To odpowiedni moment, aby podziękować pasażerom za zaufanie, jakim każdego dnia obdarzają nas i linie lotnicze, operujące z lubelskiego lotniska. Cieszymy się, że możemy świętować już dwa miliony pasażerów odprawionych w Porcie Lotniczym Lublin. Pamiętajmy, że sprawne funkcjonowanie naszego portu nie byłoby możliwe bez ludzi, którzy codziennie dbają o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. To sukces nas wszystkichpowiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Wyjątkową pasażerkę osobiście przywitali przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin, którzy wręczyli zestaw walizek oraz voucher na bezpłatne korzystanie z biznesowej poczekalni przez rok. Od linii lotniczych Wizz Air pasażer otrzymał także voucher o wartości 200 euro do wykorzystania na trasach realizowanych przez przewoźnika.

Pani Weronika wracała z Holandii, gdzie spędziła święta. Był to jej pierwszy lot samolotem w życiu.

Cieszymy się, że możemy świętować dwumilionowego pasażera razem z lotniskiem w Lublinie. Jest to ważny kamień milowy zarówno dla Portu Lotniczego Lublin, jak i dla Wizz Air. Od naszego pierwszego lotu do Lublina siedem lat temu, w GRUDNIU 2012 r., przewieźliśmy już ponad 1,3 miliona pasażerów do i z tego pięknego miasta. Bazując na naszym wieloletnim zaangażowaniu w Polsce i Lublinie, dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym pasażerom dogodne możliwości podróżowania taniej. Mamy nadzieję gościć naszych pasażerów na jednym z oferowanych przez nas lotów, gdzie niskie ceny zawsze łączą się z doskonałą obsługą na pokładziepowiedział Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Leave a Reply