Linie Small Planet przekładają start połączenia do Barcelony

3
2637
Egzotyczne wakacje

Czarterowe linie  Small Planet kolejny raz przekładają start połączenia do Barcelony z Lublina z maja na czerwiec. Zmniejszeniu uległa również częstotliwość lotów z 2 połączeń tygodniowo do 1. Na chwilę obecną start trasy planowany jest na 5 czerwca.

Komentarz LataniezLublina.pl :

Kolejne opóźnienie w starcie trasy jest najprawdopodobniej spowodowane problemami ze sprzedażą biletów co jednak może dziwić gdyż po pierwsze połączenie ma być realizowane w formule czarter mix (część biletów dostępna w wolnej sprzedaży dla osób indywidualnych a pozostała ilość zarezerwowana dla biur podróży organizujących wyjazdy grupowe). Po drugie samolot obsługujący trasę do Barcelony miał obsługiwać nie tylko pasażerów z Lublina (gdzie miał mieć międzylądowanie) ale również z Warszawy. Jako ostatni dodajmy do tego fakt, iż naszym zdaniem Barcelona jest idealnym kierunkiem całorocznym a nie typowo wakacyjnym i nie powinno mieć sytuacja iż konieczne jest przesunięcie jej uruchomienia na okres letni.

Wszystkie te argumenty wskazują, iż połączenie ma przed sobą wiele przeciwności, które mamy nadzieję uda się przezwyciężyć.

3 KOMENTARZE

  1. Barcelona już praktycznie skasowana. Zamiast w maju rusza w czerwcu. Do tego raz w tygodniu. Przewoźnik niepoważny, zmienia już 4 czy 5 raz. A niektórzy chwalili jaka to fajna linia. Poza tym loty kończą się we wrześniu. A port podawał, że będzie to połączenie całoroczne, do dziś zresztą na mapie jest pokazane jako regularne.

  2. na komentarz xyz daruje sobie odpowiedz 🙂

    jeśli chodzi o zmiany rozkładu i startu połączenia widocznie linie na razie nie widza potencjału żeby mogło się to rozkręcić a szkoda przepada miedzy innymi długi weekend majowy 🙁 – zamiast tracić realne pieniądze latając na “pusto” wolą przekładać

    może okres wakacyjny pomoże – trzymam kciuki bo Barcelona jest fantastyczna i to przez cały rok

Leave a Reply