Powiedz TAK letnim wakacjom – 20% zniżki na loty w Wizz Air

0
2515
Egzotyczne wakacje

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie, uruchomiła dzisiaj 20%* obniżkę cen biletów na wszystkie loty w okresie promocyjnym do końca lipca. Wszyscy, którzy zarezerwują loty do jednego z miejsc w siatce połączeń Wizz Air będą mogli skorzystać z 20% zniżki i cieszyć się jeszcze niższymi cenami biletów.

 

Promocja obowiązuje w dniu 08 lipca 2021 r. Zniżka w wysokości 20% dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży dostępnych na stronie wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie do końca lipca tego roku. W promocyjnej ofercie WIZZ z Lublina znajdują się zarówno wakacyjny kierunki takie jak: Burgas oraz Split oraz połączenia standardowe Eindhoven, Oslo, Doncaster oraz Londyn Luton

 

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Pasażerowie WIZZ mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze , które należy wypełnić przed podróżą.

 

Wizz Air zapewnia, że jego klienci mogą bez obaw dokonywać rezerwacji. Aby zachować spokój, pasażerowie mogą rezerwować bilety wraz z pakietem ubezpieczenia podróżnego linii, który obejmuje ubezpieczenie COVID-19** i Wizz Flex. Dzięki WIZZ Flex, pasażerowie mogą bezpłatnie odwołać swój lot do 3 godzin przed wylotem i natychmiast otrzymać 100% kwoty rezerwacji w punktach WIZZ.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony Informacje dotyczące podróży w poszczególnych krajach w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących podróży w poszczególnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej na temat stosowanych przez nas środków ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, przejdź na naszą stronę Wzmocnione środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

Leave a Reply