Small Planet szykuje połączenie z Lublina do Werony w sezonie zimowym

4
2189
Egzotyczne wakacje

Na stronach przewoźnika Small Planet uruchomiono w dniu dzisiejszym sprzedaż biletów na trasie Lublin – Werona. Loty odbywać się mają w soboty począwszy od 23 grudnia 2017 roku do 24 lutego 2018 roku. Kierunek jest zapewne skierowany dla miłośników sportów zimowych oraz zakochanych którzy święto zakochanych będą mogli spędzić w mieście najsłynniejszej pary kochanków Romea i Julii :).

Ceny biletów rozpoczynają się od 600 pln w obydwie strony.

4 KOMENTARZE

    • pomijając kwestie polityki linii to 600 pln choć nie jest mala kwota za bilety to jednak nie jest to tez kwota horrendalnie wysoka – podejrzewam ze tradycyjnie przewoznik udostepni kody znizkowe wiec bedzie mozna zejsc z cena. Za polaczenia w podobnej odleglosci w linii tradycyjnej placi sie okolo 1000 pln.
      Tak z ciekawosci zapytam to ile wg xyz powinien kosztowac bilet lotniczy na takiej trasie dla niedotowanego przewoznika ?

      • Sądzę że 600 to nie duża kwota jak na bilet w samolocie w obie strony jak dla niedotowanego przewoźnika , tylko myślę ze w naszym regionie może być to kwota zbyt duża aby ludzie wybrali to połącznie. Ale nie kwota za bilet jest tu taka ważna ale śmieszne ogłaszanie połączeń przez Small Planet a po kilku miesiącach ich kasowanie przed rozpoczęciem lotów.

Leave a Reply