Ryanair wspiera studentów Erasmusa – zniżki na loty oraz bezpłatny bagaż

0
1700
Egzotyczne wakacje

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair w ramach współpracy z ogólnoeuropejską siecią organizacji studenckich – Erasmus Student Network (ESN), uruchomiły osobną platformę rezerwacyjną umożliwiającą studentom Erasmusa zakup biletów lotniczych ze zniżką, bezpłatny przewóz bagażu i inne przywileje podróży.

Platforma umożliwia studentom:
• Rezerwację biletów na stronie Ryanair.com z 15% zniżką
• Bezpłatny przewóz bagażu rejestrowanego na każdy lot
• Dostęp do cotygodniowych ofert specjalnych pozwalającyjących studentom jeszcze łatwiej poruszać się po Europie
• Dostęp do spersonalizowanych ofert w trakcie lotu przez aplikację mobilną
• Wymianę opinii i rekomendacji na nowym forum społecznościowych (uruchomienie wkrótce)

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

Cieszymy się mogąc uruchomić nową platformę rezerwacyjną w ramach współpracy z Erasmus Student Network. Dzięki niej studenci uniwersytetów w całej Europie będą mieli dostęp do wielu ofert specjalnych skrojonych specjalnie pod ich budżet, będą mogli także bezpłatnie nadać bagaż rejestrowany. Każdy student Erasmusa z ważną kartą ESNcard, który zarejestruje się w “MyRyanair” może zacząć podróżować jeszcze taniej na pokładach samolotów największej linii lotniczej w Europie.

João Pinto, Prezydent Erasmus Student Network, powiedział:

Cieszymy się bardzo z uruchomienia nowej platformy rezerwacyjnej, dającej studentom Erasmusa jeszcze więcej korzyści. Współpraca z Ryanairem to krok milowy w życiu wielu młodych ludzi, którzy chcą odkrywać i poznawać Europę. Już nie możemy się doczekać opinii studentów korzystających ze zniżek, ofert specjalnych i innych przywilejów.

Więcej informacji znajduje się na stronie organizacji

Leave a Reply